201512221134_kar 1111.jpg Stres İçin En İyi Spor: Kayak

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Kartalkaya’da kayak yaparak sezonu açtı ve stres atmak isteyen herkesi kayak sporu yapmaya davet etti.

Türkiye’nin en popüler kayak merkezi Kartalkaya’da sezon açıldı. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz kayak yaparak sezon açılışını yaptı ve kayak tutkunlarını Kartalkaya’ya davet etti. “Köroğlu Dağlarının Zirvesindeki Kartalkaya’da bulunan tüm otellerimiz sezonu açtı. Pistlerimiz hazır. Biz açılışı yaptık, artık sıra kayak tutkunlarında. Tüm kayakseverleri Bolu’ya davet ediyorum” diyen Yılmaz’ın kayak pistinde görüntüleri ilgi çekici görüntüler oluşturdu. 

"Kayak yapmak ayrı bir keyif"

Kartalkaya’da bulunan Kaya Palazzo Otel’de ekibiyle Belediyenin yeni dönem çalışmaları için çalışma kampı yapan Bolu Belediye Başkanı, hem kayak yaptı hem de ekibiyle birlikte stres attı. Henüz yoğunluğun yaşanmadığı pistlerde sezonun ilk kayağını yapmanın keyfini çıkaran Başkan Yılmaz, kayakseverlere seslenerek, “Kartalkaya Türkiye’nin en iyi kayak merkezi. İstanbul ve Ankara gibi iki büyük metropolün arasında kalan kayak merkezimizde kar kalınlığı 90 santimetreye yaklaşınca yapay karlarla pistlerin kar kalınlığı 120 santimetreye getirildi. Yapay kar sistemi sayesinde kayak sezonunda sıkıntı yaşanmıyor. Kayak tutkunları için 5 muhteşem otelimiz ve pistlerimiz yeni sezona hazır. Kayak yapmak ayrı bir keyif. Kayak sporu stres atmanın da en güzel yolu. Köroğlu zirveleri stresten uzaklaşmak isteyen herkesi kaymaya çağırıyor. Muhteşem bir doğayı kayarken keşfediyorsunuz. Buraya gelin, enerji depolayın” şeklinde konuştu.

Bolu  | 22.12.2015