201806141119_GOP Kefken duyuru-01 _1_.jpg Kefken Kampı'nda Moral Depolayacaklar

Gaziosmanpaşa Belediyesi, gençlerin kültürel, sosyal, sanatsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamak amacıyla deniz ve yeşilin buluştuğu Kefken'de Yaz Kampı düzenliyor. Gaziosmanpaşa'da yaşayan lise son sınıf öğrencilerine yönelik olan Kefken Gençlik Kampı için son başvuru tarihi 15 Haziran 2018.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, bu yıl da okulların kapanmasıyla birlikte lise son sınıf öğrencilerine yönelik Kefken Gençlik Kampı düzenliyor. 2 Temmuz - 15 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz olarak gerçekleştirilecek Gençlik Kampı, İzmit'in Kandıra ilçesine bağlı Kefken Köyü'nde denizin ve ormanın birleştiği, mavi ve yeşilin bütün tonlarının görüldüğü doğa harikası bir bölgede yar alıyor. Alternatif bir eğitim modeli olarak tasarlanan kampta, öğrencilerin kişisel gelişimlerine, nitelikli ve donanımlı bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlanması amaçlanıyor.


Sosyal öğrenmeyi barındıran kampa 2 Temmuz ile 8 Temmuz tarihleri arasında Kız Grubu öğrenciler, 9 Temmuz-15 Temmuz tarihleri arasında ise Erkek Grubu öğrenciler katılacak. Kefken Gençlik Kampı'na katılmak isteyen gençler, 15 Haziran 2018 tarihine kadar Beyaz Masa birimine başvuru yapabilecek.

Eğitim-öğretim hayatı boyunca yoğun şekilde ders çalışan öğrencilerin stres atabilecekleri bu kampta tiyatro, müzik, resim, modern halk dansları, halk oyunları ve dünya danslarından oluşan sanatsal etkinlikler, futbol, voleybol, geleneksel çocuk oyunları, basketbol, yüzme, badminton, masa tenisi ve satrançtan oluşan sportif etkinlikler, kamp içinde gençlerin boş zamanlarını değerlendirmesi için orman içi minyatür oyun alanları, yüzme havuzu ve amfi tiyatro yer almakta.

İstanbul  | 14.06.2018ankara web tasarım ankara masaj istanbul hurdacı