201806011621_Başlıksız-1.jpg Takı ve Mücevher Sanatı Kursu İlk Meyvelerini Verdi

Tekirdağ'da ilk defa Süleymanpaşa Belediyesi tarafından açılan Takı ve Mücevher Sanatı Kursu ilk kursiyerlerinin eğitimlerini tamamlarken kursiyerlerin sertifikalarını Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat teslim etti.

Takı ve Mücevher Sanatı Tasarım Atölyesi'nde gerçekleşen etkinliğe  Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'ın yanı sıra eşi Belgin Eşkinat, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral ve kursiyerler katıldı.

Benan Bulut'un eğitmenliğini yaptığı ocak ayında başlayan kursta ilk kez mücevher tasarımına başlayan kursiyerler yer alırken mum kalıplarda altın, gümüş ve bronz tasarımların işlenmesi ile birbirinden güzel eserler ortaya çıktı.

Kursiyerlerin çalışmalarını oldukça başarılı bulan  Ekrem Eşkinat, "Burada 5 aylık emek ve özveri var. Ortaya çıkan tasarımlar da tasarım sonrası eserlerde birbirinden güzel. Ben başta kurs eğitmenimiz Benan Hanım olmak üzere emek harcayan tüm kursiyerlerimize teşekkür ediyorum. Hepinizin emeğine sağlık." ifadelerini kullandı.

Tek tek tüm eserleri inceleyen Başkan Eşkinat kursiyerleri tebrik edip sertifikalarını teslim etti.

Tekirdağ  | 01.06.2018ankara web tasarım ankara masaj istanbul hurdacı