201710101119_TK5Y93qM.jpg Mahalle Sakinleri İle Birlikte Değerlendirdi

Daha önce kendilerine iletilen camii yeri talebi ile ilgili projenin tamamlandığını ifade eden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, proje detaylarını bölge halkıyla birlikte değerlendirmek için Kemalpaşa Mahalle sakinlerine misafir oldu.

Her Adımı Hemşerilerimizle Birlikte Atıyoruz

Serdivan’da atılan her adımın, hayata geçirilen her projenin temelinde birlik, samimiyet ve ortak aklın olduğunu belirten Başkan Alemdar, “Yapılan çalışmaları birlikte değerlendirmek için bugün Kemalpaşalı hemşerilerimizle bir araya geldik. Hayata geçirdiğimiz tüm projelerde adımlarımızı bölge sakinlerimizin fikirlerini alarak atıyoruz. Büyüğüyle küçüğüyle, genciyle yaşlısıyla herkesin görüşü bizim için son derece önemli. Bu birliktelik sayesinde Serdivanımıza güzel eserler kazandırıyoruz” dedi.

Kemalpaşa’ya Mescit Cami

Vatandaşlardan gelen cami yeri talebini de değerlendirdiklerini ifade eden Başkan Alemdar, projenin hazırlandığını ve ibadethane ihtiyacının karşılanması noktasında bölgeye yeni bir mescit cami yapılacağını söyledi. Alemdar projenin detaylarını mahalle sakinleri ile paylaştı.

 

Sakarya  | 10.10.2017