201702281135_gop.jpg Fidanlar Dikilecek Okullar Hayat Bulacak

Gaziosmanpaşa Belediyesi'nin "Okullar Hayat Bulsun Projesi, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun katılımıyla Plevne Anadolu Lisesi'nden başladı.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, ilçedeki tüm okulları daha yeşil ve güzel bir görünüme kavuşturmak amacıyla başlattığı "Okullar Hayat Bulsun Projesi"nde ilk fidan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun katılımıyla dikildi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta tarafından başlatılan proje kapsamında Bakan Eroğlu ve beraberindeki heyet Gaziosmanpaşa Meydanı'nda gerçekleştirilen 10 Bin Fidan Dağıtımı töreninin ardından Plevne Anadolu Lisesi'ne geldi. Burada Bakan Eroğlu, Başkan Usta ve öğrenciler okul bahçesine fidan dikerek suladı. Bakan Eroğlu, Gaziosmanpaşa'ya 2019 yılına kadar 500 bin fidan verileceğini ve ilçenin daha yeşil bir hal almasına katkı sunulacağını belirtti. Gaziosmanpaşa'yı daha yeşil ve güzel bir görünüme kavuşturmak istediklerini belirten Başkan Usta ise Bakan Eroğlu'na projeye desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Okullar Hayat Bulsun Projesi kapsamında Gaziosmanpaşa'daki tüm okullarda ağaçlandırma çalışmaları sürecek.

 

imipramin xp oforsendelse.site imipramin wikipedia
İstanbul  | 28.02.2017