201412231858_444.jpg 2015’de Otobüslerde Bolu Kart Geçerli Olacak

Bolu Belediyesi tarafından halk otobüslerinde bulunan elektronik ödeme sistemi için protokol imzalandı. 2015 yılı itibariyle otobüslerde yeni sistem devreye girecek. E- Kent firması tarafından hazırlanan "Bolu Kart" yeni yıl itibariyle geçerli olacak.

Bolu Belediyesi tarafından ulaşımın tek bir çatı altında toplanmasının ardından bir yenilik de elektronik ödeme sisteminde yapıldı. 2015 yılının ilk günü itibariyle devreye girecek yeni sistem için Bolu Belediyesi E-Kent firması ve Aktif Bank arasında protokol imzalandı. Protokol İmza töreninde konuşan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz; "2015 yılı itibariyle ulaşım sistemiz komple sıfırdan revize ediliyor. Önceden bildiğiniz gibi birçok birliklerle kent ulaşımının sürdüğü yer şuan tek bir çatı altında yeni bir sisteme geçiyoruz." dedi.

"Sıkıntılar Yaşandığı Zaman Bizi Uyarmalısınız"

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz sözlerine şöyle devam etti: “Ayrıca yeni araçlar engellilerinde rahat binip inebilecekleri bir sistemde. İnşallah yılbaşı itibariyle yeni bir sistem girecek. Vatandaşlarımızın daha uygun şartlar altında ulaşım hizmetini sağlamak için bu çalışmaya girdik. Yılbaşından sonraki yeni uygulamada sıkıntılar yaşandığında vatandaşlarımızın bizi uyarmasını ve sistemi revize edip en hatasız hale dönüştürmenin yollarını bulma konusunda bize destek olmalarını istiyoruz. Amacımız hatasız bir sistemi yürütmek istiyoruz.  Vatandaşlarımız daha konforlu, daha güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlayacaklardır. Yaptığımız anlaşmanın Bolu'ya hayırlar getirmesini diliyorum”

loratadin urtikaria halsbrandnyfodt.site loratadin 100
Bolu  | 23.12.2014