201501191038_hend1912015.jpg “Uludere Projesi Kamusal Uygulamalar” Alanında Ödül

Türkiye’de bir ilke imza atan ve uluslararası nitelik taşıyan Plant Dergisi, süs bitkisi üretimi ve peyzaj mimarlığı alanında yılın ‘en iyilerini’ ödüllendirdi.

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci,  Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi’nin organize ettiği 4 kategoride 32 ödülün dağıtıldığı ve sektörün Oskar’larının dağıtıldığı Plant Ödülleri programında birincilik ödülü aldı. ‘Uludere’ projesi ‘Kamusal Uygulamalar’ alanında ödüle layık görülen Hendek Belediyesi’nin, almış olduğu ödüllere bir yenisi daha ekledi. Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi’nin organize ettiği ve sektörün Oskar’larının dağıtıldığı Plant Ödülleri gecesi, Ankara JW Marriot Hotel’de düzenlenen muhteşem bir törenle gerçekleşti. Gecede ödüller sahiplerini bulurken Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’de ‘Uludere’ projesi ‘Kamusal Uygulamalar’ alanında birincilik ödülüne layık görüldü. Başkan İnci ödülünü TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergun Atalay’ın elinden aldı.

“Başarılarımızın Ödüllendirilmesi Bizleri Onurlandırıyor”

Başkan İnci, Hendek ‘in başarılarına yeni bir başarı daha eklemenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek “ Hendek her alanda başarılara imza atmış bir ilçedir. Belediyemiz bugüne kadar birçok dalda birincilik ödülüne layık görülmüştür. Başarılarımızın ödüllendirilmesi bizleri onurlandırıyor. Bu başarı Hendek’in başarısıdır. Plant Dergisinin düzenlemiş olduğu bu büyük ve başarılı organizasyondan dolayı Plant Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Adıyaman ve ekibini tebrik ediyorum” dedi.

Sakarya  | 19.01.2015