201612151014_durakk.jpg Soğukta İyi Oldu: Klimalı Otobüs Durakları

Bozüyük Belediyesi tarafından başlatılan ve kamuoyundan oldukça olumlu tepkiler alan klimalı durakların montaj çalışmaları devam ediyor. 

Geçtiğimiz haftalarda ilçeye kazandırılan 3 klimalı durağa 3 yeni durak daha eklendi. Saraycık Caddesi üzerindeki Manişar Mevkii'nde özellikle işçilerin yoğun olarak servis bekledikleri noktaya yerleştirilen klimalı durağın montaj çalışmalarına Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı da katıldı. Çalışmaları yakından takip eden Başkan Bakıcı vatandaşlar ile görüşerek "Mahallelerimizin her biri için yaptığımız çalışmalarda mahallelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler gerçekleştirmeye öncelik veriyoruz. Özellikle kış aylarında burada servis bekleyen işçi arkadaşlarımızın, pazara çıkmış ev hanımlarımızın hava şartlarından etkilenmemeleri için başlattığımız çalışma hepimiz için hayırlı olsun" dedi. 

Daha sonra diğer durağın yerine yerleştirilmesi için ekipler ile birlikte Yediler Mahallesi Çortuk Caddesi'ne geçen Başkan Bakıcı buradaki çalışmaları da yakından takip ederek çevrede bulunan vatandaşlar ile sohbet etti, mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi. 
            
Klimalı durakların ikisinin montaj çalışmaları tamamlanırken bir diğer klimalı durak ise Yeşilkent Mahallesi Devlet Hastanesi önünde bulunan mevcut dolmuş durağının yerine yerleştirilecek.

Son durak ise TOKİ evlerine yerleştirildi. Belediye Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu'nun nezaretinde yapılan çalışmalar buz gibi hava şartlarında tamamlandı. Klimalı duraklar sayesinde vatandaşlar çok soğuk havalarda üşümeden otobüslerini bekleyebilecek. Yaz sıcağında ise serin şekilde durakta kalabilecekler.

imipramin xp oforsendelse.site imipramin wikipedia
Bilecik  | 15.12.2016