201606241450_booo.jpg Başkan Yılmaz Hastalara Moral Oluyor

Her hafta perşembe günü hasta ziyaretlerini gerçekleştiren Bolu Belediye Başkanı AlaaddinYılmaz bu hafta da 6 ailenin evlerine ziyarette bulundu, hasta vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Altı (6) yıldır haftanın her perşembe günü hasta ziyaretleri gerçekleştirerek birçok insana moral olan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, bu hafta da altı (6) aileyi evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ziyaretlerinde hastalarla yakından ilgilenerek onlara moral olmaya çalışan Yılmaz, ailelerle de sohbet etti.

Bolu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Hasta Ziyaretleri’ kapsamında gerçekleştirilen ev ziyaretlerinin ardından Fatma Hatun Hastanesi’nde tedavi gören hastaları da unutmayan Yılmaz ve beraberindekiler, hastanede yatan hastalara da acil şifalar diledi.

Başkan Yılmaz ve beraberindekiler son olarak geçirdiği bir rahatsızlık sonucu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde tedavi gören İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Mustafa Yaman’ı da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a bu haftaki ziyaretlerinde, Bolu İl Sağlık Müdürü Mahmut Arık, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bestami Erkoç, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dr. Taner Laçin, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seçkin Özgen, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Turgut Ergül, Bolu Belediyesi Doktoru Gülsüm Öncü, AK Parti İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Emine Aydemir ve AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Sema Yeşilbağ da eşlik etti.

Bolu  | 24.06.2016ankara web tasarım ankara spa masaj merkezi istanbul hurdacı balıkesir termal otel ankara oturma izni ankara düğün fotoğrafçısı istanbul hurdacı mısır silaji