201602091017_bolu yemek 1111.jpg Lezzet Turu Bolu'daydı

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Kebap 14 ev sahipliğinde çekimleri bu hafta Bolu’da gerçekleştirilen ‘Ayvaz Şef ile Lezzet Turu’ programının konuğu oldu. Kebap 14’te gerçekleştirilen program çekimlerinde Bolu’nun turizmi ile ilgili konuşan Başkan Yılmaz; “Çok yakın bir gelecekte Bolu, ülkemizde olduğu gibi Dünya’da da ciddi tanınmış bir şehir olacak” dedi.

Ulusal kanallarda yayınlanan yemek programlarını Bolu’ya davet ederek hem Bolu’nun hem de Bolu yemeklerinin tanıtımını yapan Kebap 14, bu kez Genç TV’de yayınlanan ‘Ayvaz Şef ile Lezzet Turu’ programına ev sahipliği yaptı. Programın Kebap 14’te gerçekleştirilen çekimlerine Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz da katıldı. Çekimlerde konuşan Başkan Yılmaz, turizm, sağlık ve spor alanlarında kentimizde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verirken, Kebap 14 işletme sahibi Erkan Adıyaman ise Bolu mutfağından ve aşçılarından bahsetti.

“Tanınmış bir şehir olacağız”

Ayça Kuru, Nutkun Tezcan ve Ayvaz Akbacak’ın sunuculuğunda gerçekleştirilen program çekimlerinde konuşan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Bolu, Allah’ın özel olarak yarattığı bölgelerden biri olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle de markalaşma anlamında ciddi çalışmalar yürütüyoruz. Köroğlu bu markalaşma çalışmalarımızda önemli bir yer tutuyor. Türki Cumhuriyetlerle de ortak bir çalışma yürütüyoruz. Bunun yanında sağlık, turizm ve spor alanlarında çalışmalarımız sürüyor. Çok yakın bir gelecekte Bolu, ülkemizde olduğu gibi Dünya’da da ciddi tanınmış bir şehir olacak” dedi. Ayvaz Akbacak daha sonra Bolu’nun aşçıları ve yemeklerinin tanıtıldığı bölümde Kebap 14 İşletme Sahibi Erkan Adıyaman’dan, Köroğlu Güveç’i, Ayvaz Pilavı ve Atom Sütlacı hakkında bilgiler aldı.

Bolu  | 09.02.2016ankara web tasarım ankara spa masaj merkezi istanbul hurdacı balıkesir termal otel ankara oturma izni ankara düğün fotoğrafçısı istanbul hurdacı mısır silaji