Kepez Belediyesine Hibe Edilen Otobüsler için Protokol İmzaları Atıldı

Çanakkale Belediye Meclisinin kararı doğrultusunda; belediye tarafından kullanılmayan iki otobüsün Kepez Belediyesine hibe edilmesi için düzenlenen Otobüs Devri Protokol İmza Töreni Başkanlık Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Çanakkale|12.12.2019
Problem Çözme ve Stres Yönetimi Eğitimi Gerçekleştirildi

Çanakkale Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından Marmara Belediyeler Birliği Yerel Yönetim Akademisi’nin katkılarıyla gerçekleşen " Problem Çözme ve Stres Yönetimi Eğitimi" belediye çalışanları sosyal tesisi Ercan Adsız Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Çanakkale|12.12.2019
Bin Yıllık Miras Olan Karakılçık Buğdayı, Çanakkale'de Toprakla Buluşuyor

Türkiye'de geçmiş dönemlerde ekimine son verilen ve neredeyse unutulan karakılçık çeşidi yerli buğday tohumu, Çanakkale Belediyesinin girişimleriyle yeniden toprakla buluşuyor. Esenler Mahallesinde Çanakkale Belediyesine ait 4 ayrı parselde, toplam 107 dekar araziye karakılçık buğday tohumlarının ekim çalışmaları başladı.

Çanakkale|12.12.2019
10. Ulusal Katı Atık Yönetimi Kongresi Başladı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi ile Katı Atık Kirlenmesi Araştırma ve Denetimi Türk Milli Komitesi tarafından16-18 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenen 10. Ulusal Katı Atık Yönetimi Kongresi açılış töreni ile başladı.

Çanakkale|17.10.2019
Çocuklar İçin ‘Kaz dağları' Konulu Ödüllü Resim Yarışmasının Başvuruları Başladı

Çanakkale Belediyesinin düzenlediği ve ortaokul öğrencilerini kapsayan ödüllü resim yarışması ile birlikte doğal oksijen kaynağımız olan Kaz Dağları, bu kez çocukların gözünden anlatılacak.

Çanakkale|10.10.2019
Atık Toplama Operasyon Merkezi Törenle Açıldı

SUEZ Çanakkale RR Atık Hizmetleri firmasının ÇAKAB havzası içerisinde yer alan yeni Atık Toplama Operasyon Merkezi törenle açıldı.

Çanakkale|10.10.2019
Avrupa Hareketlilik Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor

Daha temiz ve sağlıklı bir çevre için belediyelerin kalıcı tedbirler almasını teşvik etmek amacıyla her yıl 16-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen Avrupa Komisyonu kampanyası olan ve bu sene Çanakkale Belediyesinin de katılım sağladığı Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamındaki etkinlikler devam ediyor.

Çanakkale|20.09.2019
Çanakkale Seramikleri Uluslararası Pişmiş Toprak Sempozyumunda

Çanakkale Belediyesinin Kardeş Kenti olan Eskişehir Tepebaşı Belediyesinde bu yıl 13. kez düzenlenen Uluslararası Pişmiş Toprak Sempozyumu başladı.

Çanakkale|06.09.2019
Uluslararası Troia Festivalinin Sürdürülebilirliği İçin İlgili STK'lar ile Görüşme

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan daha önce iptal kararı verilen 56. Uluslararası Troia Festivali'ne ilişkin görüş alışverişinde bulunmak, bundan sonraki süreçte Uluslararası Troia Festivali'nin sürdürülebilirliğinin sağlanması ve içeriğinin geliştirilmesi amacıyla kentteki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi.

Çanakkale|19.07.2019
Bitkisel Atık Yağınızı Getirin, Hediyenizi Alın…

Çanakkale Belediyesi, 2007 yılından bu yana bitkisel atık yağların ayrı olarak toplanmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bitkisel atık yağlarını toplama noktalarına getiren kentlilere ise, çeşitli hediyeler veriliyor.

Çanakkale|10.07.2019
Kentte Alt ve Üstyapı Çalışmalarına Devam

Çanakkale Belediyesi tarafından kentin ihtiyaç duyulan noktalarında, altyapı ve üstyapı bakım-onarım ile yenileme çalışmaları sürdürülüyor.

Çanakkale|28.06.2019
Çanakkale Belediyesinden 100. Yıla Özel Pul Tasarımı

Çanakkale Belediyesi, Milli Mücadelenin 100. yılı dolayısıyla özel bir pul tasarımı gerçekleştirdi.

Çanakkale|20.05.2019
Çanakkale 2. Tarım Fuarı Gerçekleştirildi

Çanakkale Ticaret Borsası ve Agonya Fuarcılık tarafından bu sene ikincisi gerçekleştirilen Tarım Fuarı etkinlikleri 2-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapıldı.

Çanakkale|07.05.2019
Seramiğe Özel Çocuklar Dokundu

Çanakkale'de Kepez Belediyesi tarafından açılan seramik kursuna katılan özel öğrenciler, el emeği göz nuru eserler ortaya çıkarıyor.

Çanakkale|21.11.2018
Biga Belediyesi Sanat Merkezi Açacak

Çanakkale'nin Biga ilçesinde, Biga Belediyesi; Emek Kafe, Sergi Salonu ve Prof. Dr. Ali Barutçu Kitaplığı'nın yer aldığı Sanat Merkezi'ni açacak.

Çanakkale|21.11.2018
Belediyeden Bir Ücretsiz Otopark Daha

Çanakkale'nin Biga ilçesinde, İçdaş Garajı olarak bilinen alanda Biga Belediyesi'nce yapılan düzenleme sonrası bir ücretsiz park alanı daha ortaya çıktı.

Çanakkale|09.11.2018
Çocuk Kültür Evi Geleceğe Hazırlayacak

Hızla ivme kazanan teknolojik gelişmeleri ve geleceğin bilişim dünyasının gereksinimlerini göz önünde bulunduran Çanakkale Belediyesi, bu anlamda çocuklara ve geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor

Çanakkale|21.09.2018
Kurban Bayramında Ücretsiz Otobüs Seferleri Düzenlenecek

Bu sene 21-24 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan Kurban Bayramı kapsamında Çanakkale Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan program doğrultusunda 20 Ağustos

Çanakkale|17.08.2018
Ücretsiz Gelibolu Hamzakoy Halk Plajı Dolup Taşıyor

Gelibolu Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl düzenlenerek tamamı ücretsiz olarak hizmete sunulan ve mavi bayrakla taçlanan Hamzakoy Halk Plajı, yerleşik ve günübirlik tatilcilerin yoğun ilgisi ile adeta dolup taşıyor.

Çanakkale|31.07.2018
Biga’da Sinema Günleri İddialı Başlayacak

Biga Belediyesi’nin aileleri bir araya getiren sosyal belediyecilik uygulamalarına bir yenisi daha eklendi.Şehir Parkı’nda 28 Temmuz Cumartesi günü açık hava sineması etkinliği başlıyor

Çanakkale|25.07.2018
Ayvacık Belediyesi Yüzme Kursları Başladı

Ayvacık Belediyesinde belediyeye bağlı spor kompleksinde profesyonel yüzme kurs hocaların kontrolünde ücretsiz olarak yüzme eğitimi veriliyor.

Çanakkale|20.07.2018
Biga Belediyesi’nden Ev Temizliği Hizmeti

Biga Belediyesi Ev Temizliği hizmeti sunuyor. Hizmet kapsamında hafta içi her gün 3 kişilik temizlik ekibi, evlerde halı yıkama, cam silme, toz alma, mutfak temizliği gibi detaylı ev temizliği gerçekleştiriyor.

Çanakkale|09.07.2018
Çocuk Kültür Evi'nde "Yaz Atölyeleri " Zamanı

Çanakkale’de bütün çocuklara hizmet vermek amacıyla yola çıkan ve bu amaç doğrultusunda çalışmalarını sürdürerek ikinci yılında 1430 üye sayısına ulaşan Çocuk Kültür Evi'nin 2018 dönemi yaz atölyeleri başladı.

Çanakkale|26.06.2018
Çanakkale Destanları Müzesi Gezici Tırı Yollarda

Çanakkale’nin tarihini ve kahramanlarını ülkenin dört bir yanına taşımak amacı ile yola çıkan Çanakkale Destanları Müzesi Gezici Tırı, gezisine Çanakkale’nin ortaokullar ile devam ediyor.

Çanakkale|04.04.2018
Çanakkale ve Tepebaşı Kardeş Oldu

Çanakkale Belediyesi ile Eskişehir’in Tepebaşı Belediyesi arasında düzenlenen kardeş kent protokolü, düzenlenen tören ile imzalandı.

Çanakkale|21.03.2018
Güvenli Motosiklet Eğitimi

Umurbey Belediyesi, çocukların gelecekte daha bilinçli birer sürücü olabilmeleri adına “Güvenli Motosiklet Eğitimi” projesini hayata geçiriyor.

Çanakkale|13.03.2018
Temizlik Görevlisinden Duyarlı Davranış

Çanakkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli Umut Güder, yaptığı duyarlı davranışla sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Çanakkale|02.03.2018
Çat Kapı Tiyatro

Lapseki okullarında Sarıkamış Harekatı'nın 103. yılı anma etkinlikleri kapsamında Lapseki Belediyesi’nin sponsorluğunda "Çat Kapı Tiyatro" etkinliği düzenlendi.

Çanakkale|15.02.2018
Bozcaada’da Anakaraya Ulaşım Artık Ücretsiz

Çanakkale arasında hizmet veren Belediye otobüsünün ücretsiz olması konusunda Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz açıklama yaptı.

Çanakkale|09.01.2018
Masal Söyleşilerine Devam

Çanakkale Kent Müzesi ‘nde devam eden masallar serisinin, Ocak ayı etkinliğine Prof. Dr. Ali Osman Uysal katılacak. “Arkeoloji Sohbetleri; Osmanlı ve Türk Mimarisi” başlıklı etkinlik ile masal söyleşileri yeni yılda da devam edecek.

Çanakkale|03.01.2018
Biga Belediyesi'ne Altın Karınca Ödülü

Marmara Belediyeler Birliği (MBB) 7. Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri, MBB ve İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal’ın da katıldığı törenle sahiplerini buldu.

Çanakkale|01.12.2017
Öğrencilere Çorba İkramı

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, öğrencilerin güne sıcak bir başlangıç yapabilmeleri amacı ile Çanakkale Belediyesi tarafından üniversitede kurulan çorba stantlarını ziyaret etti.

Çanakkale|28.11.2017
Çanakkale'de Elektronik Atıklar Çöpe Gitmiyor

Çanakkale Belediyesi, eskiyen televizyon, ütü,bilgisayar, cep telefonu, çamaşır makinesi, tost makinesi ya da başka aletlerin çöpe atılmaması için harekete geçti. Belediye, vatandaşların ellerinden çıkarmak istediği eski eşyaları toplayıp geri dönüşümle ekonomiye kazandırmayı hedefliyor.

Çanakkale|08.11.2017
2 Ayda 110 Parça Ürün Ürettiler

Biga Belediyesi Bilgi Evleri'nde dönem sonu sergileri devam ediyor. Hamdibey Mahallesi'nde yer alan Ada Bilgi Evi'nde 13 kursiyerin hazırladığı 110 parça üründen oluşan serginin açılışını Biga Belediye Başkanı İsmail Işık gerçekleştirdi.

Çanakkale|12.05.2017
Gelibolu'ya Yeni Feribot İskelesi

Çanakkale Boğazı'na 2023'te açılması planan köprünün temeli atıldı, ancak boğazın iki yakası arasında geçiş yoğunluğu yaşanan Gelibolu'dan, vatandaşları sevindirecek bir haber daha geldi.

Çanakkale|10.05.2017
Tohum Sandığı Açıldı

Çanakkale Belediyesinin çevre ve doğaya yönelik en önemli projelerinden biri olan Tohum Sandığının açılış töreni geçtiğimiz Cuma günü gerçekleştirildi.

Çanakkale|09.05.2017
Gelibolu'ya Altın Gerdanlık Geliyor

Gelibolu Belediyesi’nce hayata geçirilen “Piri Reis Meydanı Çokalcı Deresi Arası Kentsel Tasarım Projesi’ başladı. Yüklenici firma projeyi 220 gün içerisinde bitirecek.

Çanakkale|14.04.2017
İklim Değişikliğiyle Mücadelede Yerel Yönetimlerin Görevleri

İklim Değişikliği Konusunda Farkındalık Geliştirme Projesi” kapsamındaki İklim Değişikliğiyle Mücadelede Yerel Yönetimler Biraraya Geldi

Çanakkale|14.04.2017
Lapseki Doğalgaz’a Kavuşuyor

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz; ''42.5 kilometrelik Doğal Gaz Boru Hattı inşallah Ekim ayına kadar döşenmiş olacak'' dedi.

Çanakkale|29.03.2017
Çanakkaleli Çocuklar Şehrin Bütün Müzelerini Geziyor

Çanakkale Kent Müzesi ve Arşivinin gelenekselleşmiş çalışmalarından biri olan “Kentimizdeki Müzeleri Geziyoruz” projesi 2017 senesi ile birlikte 8. senesinde de devam ediyor.

Çanakkale|17.03.2017
Nicole Kidman’ı Gelibolu’ya Davet Etti

Hollywood sinemasının Oscar ödüllü ünlü oyuncusu Nicole Kidman'ın, Türkiye ile ilgili yaptığı açıklamalarda ön plana çıkardığı Gelibolu vurgusu, Gelibolu Belediye Başkanı’nı harekete geçirdi.

Çanakkale|10.03.2017
Müziğe İlk Adım; Notabüs

Bozcaada Belediyesi'ne ait kullanılmayan eski bir otobüse, 'Herkes Müzik Aleti Çalabilir' projesi kapsamında boyanarak, 'Notabüs' ismi verildi.

Çanakkale|08.03.2017
Çanakkale Kedi Köyü İnşasına Devam Ediyor

Kentte yaşayan küçük dostları için proje ve faaliyetlerini sürdüren Çanakkale Belediyesi, Esenler Mahallesindeki “Kedi Köyü” Projesinin hazırlık çalışmalarına da tüm hızıyla devam ediyor.

Çanakkale|24.02.2017
Depremzedelere Psikolojik Destek Sağlandı

6 Şubat’tan bu yana sayısı 800’ü aşan depremlerle sarsılan Çanakkale’de, en fazla hasar gören bölgelere hem ihtiyaç duyulan yardım malzemeleri hem de psikolojik destek ulaştırıldı.

Çanakkale|16.02.2017
Sağlıklı Yaşam İçin Bayramiç Elması Yediler

Çanakkale Belediyesi, ünlü Bayramiç elmasını, kentteki öğrencilerle buluşturuyor.

Çanakkale|17.01.2017
Gelibolu’ya Yeni Feribot İskelesi Geliyor

Gelibolu’ya yapılacak yeni feribot iskelesinin yapımı ve kullanımı için Gelibolu Belediyesi ile Çanakkale İl Özel İdaresi arasında yeni bir protokol imzalandı.

Çanakkale|27.12.2016
Çevreye Duyarlı Öğrenciler Yetişiyor

Diyarbakırlı Ekrem Ergün İlkokulu 2’nci sınıf öğrencileri, Okul Müdürü Recep Topal ve sınıf öğretmenleri gözetiminde Biga Belediyesi Atıksu Arıtma Tesisi ve Öztek Biga Ambalaj Atıkları Geri Dönüşüm Tesisi’ni ziyaret etti.

Çanakkale|18.11.2016
Çorbayla İçleri Isınıyor

Çanakkale Belediyesi'nin,Onsekiz Mart Üniversitesi'nde öğrenim gören öğrenciler için başlattığı sıcak çorba ikramları büyük ilgi görüyor.

Çanakkale|09.11.2016
Çocuk Kültür Evi Atölye Programları Yoğun İlgiyle Başladı

Çocukların yaratıcı aklına vurgu yapan “Dünyayı Çocuklar Yaratsın” sloganıyla yola çıkan Çocuk Kültür Evi; çocukların potansiyellerini, yaratıcılıklarını ve üretkenliklerini geliştirmelerine destek olmak hedefiyle 1000 m2’nin üzerinde kullanım alanı ve farklı büyüklüklerdeki 9 etkinlik alanı ile çocuklara kendilerini ifade edebilecekleri özgür bir ortam sunuyor.

Çanakkale|21.10.2016
Çocuklar İçin Yatırımlar Devam Ediyor

Çanakkale Belediyesi minikler için örnek bir projeyi daha hayata geçirdi.

Çanakkale|05.10.2016
Sağlık Bakanlığı’ndan Kurumlara Bisiklet

Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen “Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı” kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarına Halk Bahçesinde düzenlenen tören ile bisiklet takdim edildi.

Çanakkale|28.09.2016
Bebek Bakım ve Emzirme Kabinleri

Çanakkale Belediyesi hayata geçirdiği projelerle kent yaşamını kolaylaştıracak yeni hizmetler üretmeye devam ediyor. Bu kapsamda kentimizin çeşitli noktalarına yerleştirilen bebek sahibi kentlilerimize yönelik “Bebek Bakım ve Emzirme Kabinleri” nin açılışı Halk Bahçesi’nde gerçekleştirildi.

Çanakkale|07.09.2016
Çocuklar Antik Kenti Gezdi

Çanakkale Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Esenler, Barbaros ve Troia Sosyal Yaşam Evinin katılımcı çocukları, Troia Antik Kentini gezdi.

Çanakkale|24.08.2016
Çanakkale'de 8. Yaz Bilim Kampı Başladı

Çanakkale Valiliği, Çanakkale Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Çanakkale Özel Koleji işbirliği ile Çanakkale Belediyesi ve Çanakkale Özel Koleji ana sponsorluğunda bu yıl 8.'si düzenlenen Yaz Bilim Kampı başladı.

Çanakkale|10.08.2016
Esenler Mahallesi’ne Büyük Meyve Bahçesi

Çanakkale Belediyesi, kentlileri doğayla buluşturacak yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor. Esenler Mahallesinde bulunan yaklaşık 4 bin metrekarelik alanda Yörem Meyve Bahçesinin çalışmaları devam ediyor.

Çanakkale|18.07.2016
Dünya Saati Etkinliği İçin Başkandan Çağrı

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, WWF Genel Müdürü Tolga Baştak ile bir araya gelerek 19 Mart Cumartesi günü gerçekleşecek Dünya Saati etkinliği için çağrıda bulundu.

Çanakkale|17.03.2016
Hat Atölyesinin Emekleri Sergileniyor

Çanakkale Belediyesi Yazar ve Sanatçı Evi yeni bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Yazar ve Sanatçı Evi Yeni Hat Atölyesi’nin “Ben Yazdım Biz Yazdık” isimli sergisi 14 Şubat’a kadar açık.

Çanakkale|11.02.2016
“Sağlıklı Yaşam Parkı” İle Sağlıklı Günler Bizi Bekliyor

Çanakkale Belediyesi’nin önemli projelerinden birisi olan Sağlıklı Yaşam Parkı’nın çalışmaları hızla ilerliyor. Proje tamamlandığında, yaklaşık 11 bin metrekarelik bir alanda vatandaşlara keyifle spor yapabileceği bir alan kazandırılmış olacak…

Çanakkale|23.12.2015
Gönüllü Arama Kurtarmacılar Almanya’da

Geçtiğimiz yıl Çanakkale Belediyesi’nin üstlendiği ToolTruck Meets Projesi kapsamında bu yıl gönüllü arama kurtarma ekipleri Almanya’da bir araya geldi.

Çanakkale|02.09.2015
Çanakkale’nin Yeni Kent Elçisi Begüm Bucak

Çanakkale Belediyesi ve Almanya’daki Kardeş Kenti Osnabrück Belediyesi arasında 2005 yılından beri düzenlenen “Kardeş Kent Elçisi” programı kapsamında, kentimizi Osnabrück’te temsil edecek “Çanakkale Kardeş Kent Elçisi” Begüm Bucak oldu.

Çanakkale|08.07.2015
Babalar ve Çocukları Eğlendi

Çanakkale Belediyesi Barbaros Esenler ve Troia Sosyal Yaşam Evleri BADEP (Baba Destek Programı) eğitimine katılan babalar ve çocukları, Özgürlük Parkı’nda bir araya gelerek uçurtma uçurdu.

Çanakkale|02.06.2015
“İçim Dışımdan Büyük” Dediler, Barışı Resmettiler

Barışın Kenti Çanakkale, 2. Uluslararası Çanakkale Çocuk Bienali’ne ev sahipliği yapıyor. ‘İçim Dışımdan Büyük’ sloganıyla gerçekleşen bu yıl ki bienale, dünyadan ve ülkemizden binlerce çocuk barış temalı çalışmalarıyla katkı veriyor.

Çanakkale|25.05.2015
Ambalaj Atıkları Çalışmalarında 5. Başarılı Yıl

Çanakkale Katı Atık Yönetim Birliği (ÇAKAB) tarafından ambalaj atıkları çalışmalarının 5. yıldönümü için çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Çanakkale|03.04.2015
Dünya Tiyatrolar Günü Kutlandı

27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında 22 – 29 Mart tarihleri arasında her gece bir tiyatro oyunu sahnelendi.

Çanakkale|31.03.2015
“Külkedisi” Çocuklarla Buluştu

Çanakkale Belediyesi kültür etkinlikleri ile kentte sanat dolu bir hafta sonu yaşandı. Çanakkale Belediyesi Tiyatro Troya’nın “Külkedisi” adlı çocuk oyununu minik tiyatro severler ile buluşturdu.

Çanakkale|25.02.2015
Tiyatro Oyunu “Poz” Çanakkale’de Sahnelendi

Çanakkale Belediyesi, aylık kültür etkinlikleri kapsamında 21 Ocak 2015 Çarşamba günü “Poz” adlı tiyatro oyununu Çanakkaleliler ile buluşturdu.

Çanakkale|23.01.2015
Tıp Fakültesi Öğrencileri Çevre Faaliyetleri Hakkında Bilgilendirildi

Çanakkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından uygulanan çevre faaliyetlerine ilişkin bilgilendirme çalışmaları sürdürülüyor.

Çanakkale|09.01.2015
“Türkiye Karikatüründe Tipler”

Çanakkale Belediyesi Aylık Kültür Etkinlikleri kapsamında “Türkiye Karikatüründe Tipler” adlı karikatür sergisinin açılışı Çanakkale Belediyesi Seramik Müzesi’nde gerçekleşti.

Çanakkale|23.12.2014
“Öğrencilerimizin Her Zaman Yanındayız”

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, “Öğrencilerimizin her zaman yanındayız” diyerek önemli açıklamalarda bulundu.

Çanakkale|23.12.2014
“Çevremize Sahip Çıkarak, Gelibolu’muzu Birlikte Güzelleştireceğiz”

Gelibolu Belediyesi tarafından ikinci kez düzenlenen etkinlikte vatandaşlara ücretsiz olarak lale soğanı dağıtıldı. Belediye Başkanı Mustafa Özacar, önemli açıklamalarda bulundu.

Çanakkale|23.12.2014
Karabigalı Kadınlar Kahvaltıda Buluştu

Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş, belediye tarafından tertiplenen etkinlik dolayısıyla belde kadınları ile Yakamoz Otel’ de bir araya gelerek hem eğlendi hem stres attı. Belediye Başkanı Muzaffer Karataş görev süresince yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek, gelen soru ve talepleri cevapladı.

Çanakkale|23.12.2014
Çanakkale’de Seramik Müzesi Ödüllendirildi

Çanakkale Belediyesi Seramik Müzesi, Tarihi Kentler Birliği’nin kültür mirasını koruma çalışmalarını özendirmek amacıyla, üye belediyeleri arasında düzenlediği “Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışması”nda “Uygulama Ödülü”ne layık görüldü.

Çanakkale|23.12.2014
ankara web tasarım whitefest ankara masaj istanbul hurdacı