Bolu Belediyesinden Tarihi Deklarasyona İmza

Bolu Belediyesinin de içlerinde yer aldığı 24 belediye, İstanbul’da gerçekleştirilen İklim İçin Kentler Çalıştayı’nda bir araya geldi.

Bolu|12.12.2019
Bolu Belediyesi Araç Filosunu 10 Yeni Araçla Güçlendirdi

Bolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere filosuna 10 adet yeni araç daha eklendi.

Bolu|12.12.2019
Dev Atatürk Portesine Tam Not

Bolu Belediyesinin kentte boş bulunan duvarları, portre ve grafiti çalışmalarıyla doldurma projesi kapsamında ilk olarak Bolu Belediyesinin inşaat halindeki kısmının duvarına dev Atatürk portresi çizimine başlandı.

Bolu|07.10.2019
Bolu Belediyesinden Şehrin Havasını Değiştiren Uygulama

Yüzde 65'i ormanlarla kaplı Bolu'da sokaklar artık 'lavanta' kokuyor. Bolu Belediyesi sıra dışı bir uygulamaya imza atarak şehre sisleme yöntemiyle 'lavanta kokusu' salmaya başladı.

Bolu|03.09.2019
“Bolu Bizim Evimiz Toz Kondurmayız” Başkan Özcan ve Belediye Çalışanları Mesai Bitiminde Mahallelerde Çöp Topladı

Daha temiz bir Bolu için Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve bin belediye personeli anlamlı bir etkinliğe imza atarak şehrin güneyindeki mahallelerde temizlik çalışması yaptı.

Bolu|20.08.2019
Bolu Belediyesinden Komşu İlçeye Yardım Seferberliği

Düzce’nin Akçakoca İlçesi’nde meydana gelen sel felaketinin yaralarını sarmak için Bolu Belediyesinden çok sayıda iş makinası ve ekip ilçeye yönlendirildi. Bölgeye giden ekipler felaketin yaraları sarılana kadar bölgede çalışmalar yapacak.

Bolu|22.07.2019
Bolu’da Yaklaşık 40 Bin Kişi Atatürk’ün Gelişini Kutladı

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Bolu’ya gelişinin 85. yıldönümü, Bolu’da eşi benzeri görülmemiş bir coşkuyla kutlandı. Bolu Belediyesi önünde gerçekleştirilen kutlama etkinliklerinde yaklaşık 40 bin vatandaş doyasıya eğlendi.

Bolu|19.07.2019
2.Iza Buğdayı Şenlikleri ve Tarla Günleri Gerçekleşti

Bolu’da, genetiğini koruyan Iza buğdayı ile ilgili düzenlenen ‘Iza Buğdayı Şenlikleri ve Tarla Günleri’nin ikincisi gerçekleştirildi.

Bolu|16.07.2019
Bolu Belediyesi Bünyesinde Hayvan Hakları Komisyonu Kuruluyor

Bolu Belediye Meclisinin Haziran ayı birinci oturumunda, Hayvan Hakları Komisyonu kurulması tüm meclis üyelerinin oy birliği ile alınan kararla onaylandı.

Bolu|19.06.2019
Yüzlerce Gönüllü Gölköy Barajı Çevresinde Çöp Toplayıp, Temizlik Yaptı

Bolu Belediyesi tarafından “Bolu’yu Seviyorum, Çevremi Temiz Tutuyorum” sloganıyla Gölköy’de çevre temizliği etkinliği gerçekleştirildi. Etkinliğe Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve eşi Meral Özcan, Belediye Başkan Yardımcıları Mansur Şen, Feridun Yılmaz ve İsa Özcan, belediye çalışanları, TEMA gönüllüleri ve vatandaşlar katıldı

Bolu|06.05.2019
Bolu “Tropikal Meyve” Yetiştiriciliğinde Öncü Oluyor

Bolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan jeotermal ısıtmalı Turunç Serası “tropik bitki ve turunçgil” yetiştirilmesi ile Bolulu vatandaşların ilgi odağı oldu.

Bolu|26.12.2018
10 Bin Yıllık İza Buğdayı Yeniden Toprakla Buluşacak

Bolu Belediyesi, 10 bin yıldır genetiğini koruyan İza buğdayının kentte yaygınlaştırılması amacıyla çiftçilere alım garantili tohum dağıtacak.

Bolu|18.10.2018
33. Uluslararası Mengen Aşçılık ve Turizm Festivali' Sona Erdi

Aşçılar diyarı Bolu'nun Mengen ilçesinde, 2 gün süren '33. Uluslararası Mengen Aşçılık ve Turizm Festivali' sona erdi

Bolu|06.08.2018
Bolu Gölcük Nilüfer Bahçesine Dönüşecek

Yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Gölcük Tabiat Parkı’nda incelemelerde bulunan Bolu Belediye Başkanı Alaadin Yılmaz, "Gölcük, nilüfer bahçesine dönüşecek" dedi.

Bolu|26.07.2018
Göynük'te Yadigar Ürünler Konuşuldu

Göynük Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı III. Eko-Gastonomi Kongresi, önemli konuşmacıların katılımı ile gerçekleşti.

Bolu|19.07.2018
Bolu Belediyesi’nden Ücretsiz Ulaşım Müjdesi

Bolu’da, Ramazan Bayramı nedeniyle özel halk otobüsleri 15-17 Haziran tarihleri arasında ücretsiz olacak.

Bolu|13.06.2018
Bolu ‘Spor Kenti’ Hedefine Hızla İlerliyor

Bolu, 2023 yılında düzenlenecek Oryantring Dünya Şampiyonasına aday oluyor. ‘Türkiye Oryantiring Şampiyonası’nı değerlendirme toplantısında konuşan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, 2020 Avrupa Oryantring Şampiyonasına ve 2023 Dünya Oryantring Şampiyonası’na Bolu ili olarak talip olduklarını açıkladı.

Bolu|12.04.2018
Bolu, ‘Öğrenen Şehir’ Oldu

Bolu, UNESCO Öğrenen Şehirler Küresel Ağı’na (GNLC) katılan 3’üncü şehir, ağdaki büyükşehir olmayan ilk Türkiye kenti olma özelliğini de elde etti.

Bolu|27.03.2018
Kardeş Şehir Tesanj’da Türkçe Sınıfı Açıldı

Bolu Belediyesi’nin, Bosna Hersek’teki kardeş şehri Tesanj’da oluşturulan Türkçe sınıfı, törenle hizmete açıldı.

Bolu|20.03.2018
Mudurnu, ’Sakin Şehir’ Oldu

Mudurnu, Türkiye’nin 15. Cittaslow (sakin şehir) unvanlı kenti oldu. Cittaslow Türkiye Koordinatörü ve Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, tavuk üretimi ile bilinen Mudurnu’ya yeni finans ve proje kaynakları sayesinde katkı sağlanacağını söyledi.

Bolu|09.03.2018
Hastaları Evinde Ziyaret Ediyor

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, 9 yıldır aralıksız sürdürdüğü ‘hasta ziyaretleri’ne devam ediyor.

Bolu|02.03.2018
Bolu’nun Ürünlerinde ‘Tabiatın Kalbi Logosu’ Kullanılacak

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu’da bulunan iş adamları ile bir araya geldi. Tabiatın Kalbi Logosunun ürün paketlerinde kullanılması ile ilgili gerçekleştirilen toplantıda konuşan Başkan Yılmaz, “Bolu turizm, spor, sağlık ve üniversite kenti olacak ve bu hedefte hep birlikte çalışmaya ihtiyacımız var” dedi.

Bolu|22.02.2018
‘Dört Mevsim Bolu’ Projesinin “Yaz” Filmi Tamamlandı

Dört mevsimin ayrı güzellikte yaşandığı Bolu, “Yaz” filmi ile huzur ve macera dolu bir yolculuğa davet ediyor. Bolu Belediyesi’nin “Dört Mevsim Bolu” projesinin “Yaz” filmi, mevsimin cıvıl cıvıl sesleri ve sımsıcak görüntüleri ile bir yaz rüyası yaşatıyor

Bolu|10.11.2017
Bölgenin En Büyük Hayvan Hastanesi Bolu'da

Bölgenin en büyük ‘Hayvan Hastanesi’ni kuran Bolu Belediyesi, hayvan sağlığı konusunda en çağdaş ve kapsamlı hizmeti sunarken, gelecek nesillere hayvan sevgisini aşılayacak projelere de imza atmaya hazırlanıyor.

Bolu|14.09.2017
Yeniçağa Gölü'ne 2 Milyon TL Ödenek

Yeniçağa Belediyesi, Yeniçağa Gölü'nün turizme kazandırılarak ilçenin turizm merkezi olması için çalışmalarına devam ediyor.

Bolu|03.07.2017
Bolu Belediyesi Serada Karanfil Üretimine Başladı

Bolu Belediyesi, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi ile işbirliğinde serada kesme çiçek, karanfil yetiştiriciliğine başladı. Fakülte Dekanı Prof. Dr. Turan Karadeniz, Bolu'nun kesme çiçek üretiminde önemli bir potansiyele sahip olduğunu kaydetti.

Bolu|21.06.2017
Bolu Belediye Başkanı'na Mektup Yazdı, Park İstedi

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, kaleme aldığı mektupla mahallesi için büyük bir park yapılması talebinde bulunan ilköğretim öğrencisi Yağmur Yüksel ile babasını kabul etti.

Bolu|26.05.2017
Türkiye’nin İlk Nilüfer ve Bonsai Ağacı Üretim Merkezi

Bolu Belediyesi, Türkiye’de bir ilke imza atarak nilüfer ve bonsai ağacı üretim merkezi kuruyor. 7 bin 300 metrekarelik alana inşa edilecek merkezde Bolu’ya uygun endemik nilüferler üretilerek, çoğaltılacak ve vatandaşların da bunları görmeleri sağlanacak.

Bolu|04.05.2017
İşte Bolu’nun Yeni Yürüyüş Rotaları

Türkiye'nin uluslararası işaret sistemiyle belirlenen en uzun yürüyüş parkurlarına sahip olan Bolu’da, Bolu Belediyesi doğaseverler için yeni yürüyüş rotaları keşfediyor.

Bolu|18.04.2017
45 Okulda 3 Bin 650 Öğrenciye Trafik Eğitimi

Bolu Belediyesi’ne bağlı trafik ekipleri, “trafik eğitim aracı” ile her gün farklı bir okulda minik öğrencilere trafikte uymaları gereken kuralları anlatıyor. Ekipler tarafından 1 aylık süreçte 45 okulda 3 bin 650 öğrenciye eğitim verildi.

Bolu|11.04.2017
"Azerbaycan-Karabağ Parkı” Hizmete Açılacak

Bolu’da, Hocalı Soykırımı kurbanları anısına yaptırılan "Azerbaycan-Karabağ Parkı" Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva’nın da katılacağı törenle hizmete giriyor.

Bolu|16.02.2017
İlk Defa Kayak Yapma Keyfini Yaşadılar

Bolu Belediyesi, kayak sporuna teşvik etmek amacıyla vatandaşlara ücretsiz kayak eğitimi hizmeti sunuyor.

Bolu|14.02.2017
Öğrencilere Diz Üstü Bilgisayar

Bolu Belediyesi tarafından "Eğitime %100 Destek" projesi kapsamında, üniversite öğrencilerine verilecek dizüstü bilgisayarların dağıtım töreni 13 Şubat 2017 Pazartesi günü Karaçayır Nikâh Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Bolu|07.02.2017
Başkan Yılmaz’dan Vatandaşa Ziyaret

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, çeşitli sağlık sorunları bulunan ve aralarında gazeteci Elif Sarıhan'ın da bulunduğu 7 kişiyi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti

Bolu|06.12.2016
Bolu Doğa Spor Merkez’i Olma Yolunda İlerliyor

Bolu Belediyesi, doğal güzellikleri ile ünlü kenti Türkiye’nin ve dünyanın ‘doğa sporları’ merkezi yapmak için emin adımlarla ilerliyor.

Bolu|24.11.2016
Bolu Belediyesi Ev Hanımlarını İş Sahibi Yapıyor

Bolu Belediyesi’nin Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile düzenlediği "meslek edindirme kursları"na katılan ev hanımları, meslek sahibi olarak iş hayatına atılıyor.

Bolu|12.08.2016
Bebek Meyve Ormanı’na Ünlü Cerrahtan Tam Not

Bolu Belediyesi nitelikli meyve ve sebze üretilmesine verdiği önemle Bebek Meyve Ormanı’nda çalışmalarını sürdürüyor.

Bolu|27.07.2016
Başkan Yılmaz Hastalara Moral Oluyor

Her hafta perşembe günü hasta ziyaretlerini gerçekleştiren Bolu Belediye Başkanı AlaaddinYılmaz bu hafta da 6 ailenin evlerine ziyarette bulundu, hasta vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu

Bolu|24.06.2016
Mezuniyette Yalnız Bırakmadı

Bolu Sarıcalar Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi'nde okuyan öğrenciler mezuniyet sevinci yaşadı. Mezuniyete Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da katıldı

Bolu|07.06.2016
Gönüllü Öğrenciler İşbaşında!

Bolu D-100 Karayolu’nun Karacağaç Mevkii’ndeki bir altgeçit, gönüllü öğrencilerden oluşan Güzel Sanatlar Topluluğu’nun renk skalası tekniklerini kullanarak gerçekleştirdiği 2 günlük çalışma ile geometrik şekillerle süslendi.

Bolu|25.05.2016
İşte Bolu'da Yılın Annesi

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, bir çocuk annesi Kalafat’ı evinde ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutladı.

Bolu|10.05.2016
Laleler Bolu’yu Güzelleştirdi

Bolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nce kentin dört bir yanına dikilen 500 bin adet lale baharın gelmesiyle vatandaşlara adeta görsel şölen havası yaşatıyor.

Bolu|14.04.2016
Başkan Yılmaz’a Gölcük Tablosu Hediye Etti

Gazeteci-yazar ressam Fatma Marmara ve eşi Yüksel Marmara, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Bolu|13.04.2016
Artık Unutulmayacaklar

Bolu Belediyesi unutulmaya yüz tutmuş endemik bitkilerin yanısıra yine unutulmaya yüz tutmuş kültür meyvelerini de koruma altına aldı.

Bolu|06.04.2016
Belediye’den 5 Kültür Yayını Daha

Bolu Belediyesi’nin kültür yayınları son çıkan 7 kitabın ardından 52’ye ulaştı. Yeni çıkan kitaplardan beş adedinin ise yazarlarının da katılımıyla Bolu Belediyesi Meclis Salonunda tanıtımı gerçekleştirildi.

Bolu|22.03.2016
Köroğlu Parkı’nın İlk 3 Heykeli Tamam

Bolu’da Bolu Belediyesi’nin öncülüğünde yapılacak olan ve Türk Dünyası’nda bulunan bütün ülkelerinin kendi ‘Köroğlu’ figürlerini kendilerine ayrılmış özel bir alanda ayrı ayrı sergileyebilecekleri dev Köroğlu Parkı için çalışmalar hızla devam ediyor.

Bolu|24.02.2016
Lezzet Turu Bolu'daydı

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Kebap 14 ev sahipliğinde çekimleri bu hafta Bolu’da gerçekleştirilen ‘Ayvaz Şef ile Lezzet Turu’ programının konuğu oldu.

Bolu|09.02.2016
"Tabiatın Kalbi Bolu" Emitt'de Şifa Dağıttı

Doğal güzellikleriyle ünlü “Tabiatın Kalbi Bolu” bu yıl 20'incisi düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT-2016’da şifalı ürünleri ile öne çıktı. Köroğlu dağlarında yetişen, acı elma, alıç, kekik, çam kozalağı, kantaron otu, çörek otu gibi birçok doğal bitki ile özüne uygun işlenerek üretilen ürünlerin sergilendiği Bolu standı şifa dağıttı.

Bolu|02.02.2016
Bolu'nun Endemik Bitkileri Koruma Altında

Bolu Belediyesi, il sınırlarındaki doğal hayatı korumak, endemik bitkilerine sahip çıkmak için tüm belediyelere örnek olacak bir çalışmaya imza attı. Bolu’nun sayıları 100’ü bulan endemik bitkileri, Endemik Bitkiler ve Gen Bahçesi Projesi kapsamında koruma altına alınıyor.

Bolu|08.01.2016
Stres İçin En İyi Spor: Kayak

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Kartalkaya’da kayak yaparak sezonu açtı ve stres atmak isteyen herkesi kayak sporu yapmaya davet etti.

Bolu|22.12.2015
Köroğlu UNESCO Kültür Mirası Listesinde

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, basın mensupları ile bir araya gelerek ‘Bolu Köroğlu Markasının Tescillenmesi’ ve ‘Köroğlu’nun UNESCO Kültür Miras listesine alınması’ konuları ile ilgili bir toplantı gerçekleştirdi.

Bolu|11.12.2015
Süreler Uzatıldı

Bolu Belediyesi tarafından üniversiteyi kazanan öğrencilere bu yıl da laptop hediye edilecek. Laptop almaya hak kazanan öğrenciler için son başvuru tarihi 04 Kasım 2015 Çarşamba günü mesai bitimine kadar uzatıldı.

Bolu|03.11.2015
Bolu Belediyesi Yaşlıları Unutmadı

Bolu Belediyesi, çok anlamlı bir etkinliğe imza attı. Zabıta Müdürlüğü ekipleri, İzzet Baysal Caddesi’nde yaşlılara çiçek hediye etti. Bir anda karşılarında kendilerine çiçek veren ekipleri gören yaşlılar, duygu dolu anlar yaşadılar.

Bolu|08.10.2015
Bolu Ve Bolu Belediyesi Uluslararası Basında

Bolu’nun turizm potansiyeli ve Bolu Belediyesi tarafından Bolu’da gerçekleştirilen turizm projeleri uluslararası basında yer aldı.

Bolu|30.06.2015
Bolu’da Bulunan Parkların Tamamına Meyve Ağacı

Bolu Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından başlatılan yeni bir proje ile Bolu Merkez’de bulunan parklara meyve ağaçları dikilmeye başlandı. Proje kapsamında Kalıcı Konutlar ’da bulunan DASK Parkı’nda basın mensupları ile bir araya gelen Yılmaz ve gazeteciler birlikte ağaç dikti.

Bolu|25.06.2015
Atletizmle Geleceğe Projesinin Ödül Töreni Yapıldı

Bolu Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde, Abant İzzet Baysal Üniversitesi ile Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarıyla hayata geçirilen “Atletizmle geleceğe” projesinin finali ve ödül töreni yapıldı.

Bolu|11.06.2015
10 PARMAKTA 10 MARİFET

Bu ekip, başka ekip. Profesyonel dansçılara taş çıkartıyorlar, uluslararası etkinliklerde sahne alıyorlar. Ancak Bolu Belediyesi Halk Dansları ekibini farklı kılan, 20 kişilik kadronun tamamının belediye personeli oluşu. Gelin, bu şapka çıkarılacak ekibin öyküsüne kulak verin.

Bolu|07.05.2015
1. Uluslararası Bolu Mutfak Günleri Sona Erdi

Bolu Belediyesi öncülüğünde, 11 ülkeden 400 aşçının katılımıyla gerçekleştirilen 1. Uluslararası Bolu Mutfak Günleri, üçüncü gününde yapılan gala yemeği ve ödül töreni ile sona erdi.

Bolu|08.04.2015
İstiklal Marşı Filminin Bolu Çekimleri Tamam

12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü sebebiyle Bolu Belediyesi ve Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından ortaklaşa düzenlenen “İstiklal Marşı” filminin Bolu çekimleri yapıldı.

Bolu|12.03.2015
Sahipsiz Hayvanlara Belediye Şefkati

Bolu Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından sahipsiz hayvanlara yönelik çalışmalar hızla devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda hayvanların beslenme ve barınma ihtiyaçlarını karşılamak üzere şehrin belirli noktalarına koyulan barınma evlerinden bu yıl da 10 noktaya yerleştiriliyor.

Bolu|10.03.2015
Mutfak Günleri 03-05 Nisan’da Start Alıyor

Geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen Bolu Aşçılık Şampiyonası bu yıl 1. Bolu Uluslararası Mutfak Günleri adı altında gerçekleşecek.

Bolu|04.03.2015
“Tatlı Kaçık” Bolululardan Büyük Alkış Aldı

Bolu Şehir Tiyatrosu tarafından sahnelenen ‘Tatlı Kaçık’ adlı tiyatro oyunu izleyenlerden tam not aldı. Necip Fazıl Kültür Merkezi’ndeki oyunu izlemeye gelen çok sayıda Bolulu, oyunun sonunda tiyatrocuları ayakta alkışladı.

Bolu|17.02.2015
Üniversiteli Gençler Laptoplarına Kavuştu

Bolu Belediyesi eğitime yüzde yüz destek sloganıyla yaptığı çalışma kapsamında Bolu Merkez İlçedeki lise ve dengi okullardan mezun olan ve 2014-2015 öğretim yılında 4 yıl ve üzeri örgün eğitim yapan üniversitelerden birine kayıt yaptırmış bin 118 öğrenciye düzenlenen törenle bilgisayarlarını dağıttı.

Bolu|10.02.2015
Bolu’da Şanlıurfa’ya Yardım Eli

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in Suriyeli misafirler için başlattığı yardım çağrısına Bolu Belediyesi’de destek verdi.

Bolu|03.02.2015
Köroğlu Diyarında Kazakistan ve Türkiye Dostluğu Konseri

Karagandi Tattimbet Kazak Halk Müziği Orkestrası, Türkiye ve Kazakistan arasındaki dostluk bağlarının daha da güçlenmesi amacıyla Bolu’da bir konser verdi.

Bolu|22.01.2015
“Köroğlu Maket Sergisi”

Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde, Meral Balcı ve Mehmet Ali Akalın tarafından hazırlanan ahşap maketleri sergisi törenle açıldı.

Bolu|19.01.2015
Huzurevi’nde Kalan Çiftin Nikahını Başkan Yılmaz Kıydı

Bolu’da, 69 yaşındaki Abdulkadir İçöz, aynı huzurevinde kalan 77 yaşındaki Fatma Buluş’a evlenme teklifi etti. Çiftin nikahı ise Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz kıydı.

Bolu|06.01.2015
Sarıkamış Şehitleri İçin Pedal Çevirdiler

Bisiklet Federasyonu tarafından bu yıl 6.’sı düzenlenen “Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu” kapsamında İstanbul’dan yola çıkan bisikletçiler Bolu’da mola verdi.

Bolu|24.12.2014
Bebek Meyve Bahçesi İlk Mahsulünü Verdi

Hayata geçirdiği birçok proje ile Türkiye'de ilklere imza atan Bolu Belediyesi tarafından hayata geçirilen 'İki Fidanı Birlikte Büyütelim' projesi kapsamında 2013 yılı içerisinde Bolu'da dünyaya gelen her bebek adına dikilen ağaçlardan 'Bebek Meyve Bahçesi' ilk mahsulünü verdi.

Bolu|23.12.2014
Binbir Emek Pazarına Bolululardan Yoğun İlgi

Her ayın 14’ünde gerçekleştirilen ve 2014 Bolu Yılı etkinliklerinin vazgeçilmezi haline gelen ‘Binbir Emek Pazarı’ yüzlerce ev hanımının birbirinden güzel, el emeği göz nuru ürünlerinin sergilendiği stantlarda açıldı.

Bolu|23.12.2014
2015’de Otobüslerde Bolu Kart Geçerli Olacak

Bolu Belediyesi tarafından halk otobüslerinde bulunan elektronik ödeme sistemi için protokol imzalandı. 2015 yılı itibariyle otobüslerde yeni sistem devreye girecek. E- Kent firması tarafından hazırlanan "Bolu Kart" yeni yıl itibariyle geçerli olacak.

Bolu|23.12.2014
ankara web tasarım whitefest ankara masaj istanbul hurdacı